תהליך ייעוצי מתמשך

רוצים להוביל את העסק לפריצת דרך משמעותית?
אני מזמינה אתכם לתהליך מכוון תוצאות ויישומי מהרגע הראשון,
ב- 3 שלבים מובנים תוכלו להגיע לפריצת הדרך המיוחלת:

מה אומרים הלקוחות שעברו איתי תהליך ייעוצי

ליאת, תודה רבה על מיקוד ודיוק המסר לצורך שיווק הסדנא שלי, במקצועיות רבה ובמהירות שיא הבנת במה מדובר, ויצרנו יחד את תחילת הדרך למסע הפרסום. איזה כיף לי שאת מובילה אותי ומלמדת אותי את הדרך איך להצליח. זכיתי.
יונית פיינשטיין
JOY
הגעתי אליך בעקבות הרצאה שהייתי אמורה להרצות נענית מיד ובשמחה, עזרת לי בשיווק, הפצה ופרסום של ההרצאה בווטסאפ ובפייסבוק. עברת איתי על ההרצאה ועל המצגת ושיפרת מאוד את ההיבטים השיווקיים בגוף ההרצאה. קבלתי תשבוחות רבות על הרצאה זו ויש לך חלק משמעותי בכך! אוהבת ומעריכה אותך מאוד! את אשת מקצוע מעולה, נותנת מכל הלב ובכל רגע נתון, זמינה ומגיבה במהירות עם תובנות חדות ומועילות.
ד"ר טלי שימקין
מטפלת רגשית
ליאת היקרה, הכרחית לכל בעל עסק! שירותית, יצירתית ומקצועית באופן יוצא דופן, יודעת לדחוף ולהניע ולייצר תוצאות בשטח, מומלצת בחום! תמיד נמצאת שם בשביל העסק שלי!
שרית ישראל
מתכננת פנסיונית
ממליצה מאוד על הליווי המקצועי והמדויק של ליאת. ליאת עזרה לי למקד את המסרים בדף הפייסבוק העסקי, מסרים ומהלכים שיווקיים באתר ובמפגשים עסקיים. מומלצת בחום.
נטע ליבנה
מעצבת תכשיטים
אני ממליצה בחום על ליאת!!! זכיתי לעבוד איתה ועדיין עובדת... אשת מקצוע רצינית ומקצועית, חושבת מחוץ לקופסה, חרוצה, ויצירתית, יש בה את כל היתרונות שבעל עסק צריך!!! אל תהססו!!!
נרקיס
בעלת מכון יופי
ליאת היא יועצת עם כל הנשמה! משלב ההיכרות אותך ואת העסק שלך, תרגישי שיש לך שותפה נוספת לעסק. מישהי שחושבת יחד איך הכי טוב לקדם, לפרסם בהתאם למטרות שבחרת. יותר מזה, חורשת ומעוררת את השטח כדי לבסס ולקדם אותך. והכי חשוב, כל הזמן מדשנת אותך בביטחון עצמי. השיווקניקית, הרבה יותר מרק שיווק.
שלומציון לנדאו חלגואה
מאמנת אישית
ליאת מקצוענית מהמעלה הראשונה והשרות שלה WOW. תרמה באופן מאוד משמעותי ובזמן קצר לקידום העסק שלי, ממליצה מאוד!
דליה מורג
יועצת קריירה
לאורך כל המפגש שלנו הייתי בתחושה שאת קשובה, סבלנית, ממוקדת. כל שאלה שנשאלה קיבלה מענה מקיף. יצאתי מהפגישה כ"כ מחוזקת, עם מצב רוח מרומם ומוטיבציה לעשיה - להתנסות בקסמים החדשים שלימדת אותי והתוצאות לא איחרו להגיע. כ"כ חשוב לדבר על הדברים ולצאת מתוך הראש של עצמנו... תודה!
דלית יחיאל
לגדול בעיניים טובות

הגיע הזמן לשגר את העסק שלכם למעלה

השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם

ברכות! עשיתם את הצעד הראשון לקידום העסק שלכם!

פנו אליי באחת מהאופציות הבאות:

השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם